lazer@enti.com.tr
+90 312 385 89 98

LAZER KESİM

    Anasayfa / LAZER KESİM

Ankara Ostim’de faaliyet gösteren Enti Lazerin imalat sahasındaki 2015 model İsviçre menşeli ileri teknoloji ürünü Bystronic marka lazer kesim tezgâhında yüksek doğruluk, hız ve kalitede, müşteri beklentilerine göre 2000×4000 ebadına kadar sac kesimi yapılmaktadır.

Enti Lazer; çelik konstrüksiyon, mobilya, makine, inşaat, otomotiv, havacılık, medikal, savunma, elektrik ve elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum metal kesimlerini, Ankara Ostim’deki modern imalat sahasında yüksek kalite ve hızda gerçekleştirmektedir.

Piyasadaki standart lazer kesim anlayışının ötesine geçmeyi hedefleyen Enti Lazer, müşterilerine mükemmel hizmet sunma yolunda, en modern lazer kesim program ve otomasyonlarını kullanmakta; 2000 mm x 4000 mm kesim masası ile düşük fireli kesimler yapılabilmekte ve kesim planları için kullanılan özel bir program sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamaktadır.

 

Enti Mühendislik bünyesinde lazer kesim yanı sıra plazma ve oksijen kesim hizmeti de verilmektedir. 12 mt – 600 mm çap CNC plazma boru kesim tezgahı ile boru üzerinde kapak, delik, kurtağzı kesim hizmeti de verilemktedir.

 

lazer kesim3 lazer kesim2
Maksimum Siyah Sac Kesme Kapasitesi : 25 mm
Maksimum paslanmaz Sac İşleme Kapasitesi : 20 mm
Maksimum Alüminyum Sac İşleme Kapasitesi : 12 mm